Telefon Sipariş Hattı Müşteri Hizmetleri Ücretiz Kargo Ücretsiz İade ve Değişim

LK TRAINER 5 CF K

( Günlük) Beyaz , Siyah , Turuncu
%35 İndirimli
adidas LK TRAINER 5 CF Kadidas LK TRAINER 5 CF Kadidas LK TRAINER 5 CF Kadidas LK TRAINER 5 CF Kadidas LK TRAINER 5 CF Kadidas LK TRAINER 5 CF K

ADIDAS Q20779 LK TRAINER 5 CF K

 

 

Adidas Trainer 5 CF çocuk ayakkabıları sportif tarzı çocuklarınızın hayatına yansıtmak için tasarlanmıştır. Tenisten esinlenilerek tasarlanmış bu ayakkabı modeliyle çocuklarınız artık oyuna hazır.

 

Özellikler:

*hafiflik sağlayan dayanıklı sentetik üst yüzey malzemesi,

*kolay giyilip çıkarılabilirliği sağlayan 2 adet cırt cırt,

*antimikrobiyal Eco-OrthoLite® iç taban süngeri,

* tam bir uyum için çıkarılabilir ADIFIT® kalıp,

*rahat tekstil astar,

*NON MARKING kauçuk dış taban.

 

ADIFIT®: Ayakkabı büyük ya da küçük gelmesin diye tam bir uyum için içerisine yerleştirilen çıkarılabilir tabanlıktır.

 

ORTHOLITE®: Poliüretan hücre yapılı sünger iç malzemedir. OrthoLite® malzemeleri oldukça nefes alabilir, uzun süre dayanıklı, koku, bakteri ve mantar oluşumuna karşı dirençlidir.

 

NON MARKING: Bütün kapalı alanlarda fevkalade çekiş gücü sağlayan kauçuk birleşimi malzemedir.

 

Yorum yapabilmeniz için üye olmalısınız.

adidas

Bir yıkama odasında başladık ve dünyayı fethettik. Bazen büyük başarılar elde ettik bazen de başarıya giden yolda zorlandık. En iyisi için elimizden gelenin en iyisini yaptık. Hep geleceğe doğru baktık ve nerden geldiğimizi hiçbir zaman unutmadık. Bizim hikayemiz bu.

Her büyük hikayenin bir başlangıcı vardır. Bizim hikayemiz de Almanya’nın küçük kenti Bavyera’ da başladı. Markaya ismini veren  Adi Dassler 1924 yılında Dassler Kardeşler Ayakkabı Fabrikası’nı kurdu. Kendisi de hırslı bir atlet olan Adi Dassler’ın amacı atletler için en iyi malzemeleri sağlamaktı.

Adi Dassler 1949 da yeni bir başlangıç yaptı ve küçük bir kentte 47 işçisiyle çalışan, ADİDAS AYAKKABI FABRIKASI’ nın  patentini aldı. Aynı gün çok yakında büyük üne kavuşacak olan 3-Stripes Adidas ayakkabısını da tescil ettirdi. Mütevazi başlangıçlar yapan bu marka mucizevi bir şekilde dünyaca ünlü bir başarı hikayesine dönüştü.

Birbirini izleyen başarılar ardından ADİDAS artık atletler için güvenilir bir marka haline gelmişti. Çünkü Adi Dassler sürekli olarak atletler ile buluşuyor, onları dinliyor ve ihtiyaçlarına göre ürünler ortaya koyuyordu.

1970’ de ADİDAS başka bir spor malzemeleri sanayisine el attı ve FIFA DUNYA KUPASI için TELSTAR isimli resmi bir top üretti. Bu top siyah beyaz renklerde tasarlandı. Resmi maçlarda kullanılan bu top FIFA DÜNYA KUPASI ile ADİDAS’IN şahane birlikteliğinin başlangıcı oldu.

1972 de, Olimpik Oyunlar Münih’te açıldığında bütün dünya gözlerini Almanya’ya çevirdi. Bu olayı fırsat bilen ADİDAS, performansı simgeleyen TREFOİL(üç yapraklı yonca) isimli yeni bir logo geliştirdi. Zaman değişebilir fakat TREFOİL kalitesi asla değişmez.

Ailenin tüm üyeleri vefat ettikten sonra şirketin yeni CEO’su Robert Louis-Dreyfus partneri  Christian Tourres ile birlikte işi devraldı. 

1977’de ADİDAS takımına yeni bir üye eklendi. SALOMON GRUP ve SALOMON markasını satın alarak ismini adidas-Salomon AG olarak değiştirdi.

‘’Büyük atletlerin korkuları, mağlubiyetleri, zorlukları aslında yalnızca kanıtlanmak içindir.’’ 2004 te bu kampanyadan yola çıkarak, birinin başarıya ulaşmasının tasvir eden ‘IMPOSSIBLE IS NOTHING’ sloganını oluşturdu.

2006’da SALOMON kendi yoluna gitmeye karar verdi ve marka( TaylorMade hariç) Amer Sports a satıldı. Daha sonra ,Rockport and Reebok-CCM Hockey markalarının bulunduğu REEBOK’ ı satın aldı ve spor malzemeleri sanayisinde en saygın ve en tanınmış iki markayı bir araya getirdi. Haziranda şirket adidas AG olarak yeniden isimlendirildi.

2011’de şirket, bünyesine yeni üyeler katmaya ve büyümeye devam etti.

Geleceğin spor yaşamına neler getireceği bilinmez fakat şu bir gerçek ki gelişmeler asla durmayacak. Sürekli olarak yeniliklerle gelişimi zorlamaya devam edeceğiz. Daha da önemlisi en iyi sporcular için mümkün olan en iyi malzemeleri tasarlamalıyız, tıpkı ADİ DASSLER’ın  istediği gibi…

Ürün Kodu : Q20779

% 35 İndirimli
105,00
68,00

2,04 KS Puan

Renk Seçiniz

Ürün Stoklarda Tükenmiştir.
Stok Sorunuz.

musterihizmetleri@korayspor.com 0850 520 02 05